Hledáte pořádné IT služby, ale nechcete platit šílené peníze už jen za to, že Vám počítač otevřou a podívají se dovnitř?

My nic takového samozřejmě neděláme a rádi Vám pomůžeme s čímkoli Vás napadne. Nenajdete-li službu v naši nabídce, neváhejte nás kontaktovat, protože toho umíme mnohem více, než si myslíte! Umíme pohnout s cenou a řešení vymyslet tak, aby vyhovovalo hlavně Vám!

Popis služeb

1
Reinstalace OS
Služba zahrnuje zálohu důležitých dat, reinstalaci OS, test komponentů pomocí zátěžového testu a nainstalování aktualizací včetně open source aplikací na editaci textových dokumentů, tabulek, prezentací, software na přehrávání videa a mnoho dalšího!
2
Čištění HW
Vyčištění počítačové sestavy či notebooku od prachu a jiných nečistot, výměna teplovodivé pasty u procesoru a grafické karty, případná výměna aktivního chlazení, v případě zájmu!
3
Odvirování a čištění OS
Komplexní vyhledání a odstranění malware, spyware a dalších virů. Pomůžeme Vám s prevencí a poradíme Vám, jak se vyvarovat dalším rizikům, které číhají na internetu!
4
Sesíťování domácnosti
Nastavení routeru, navržení posílení Wi-Fi signálu po celém domě či bytu, zavedení internetu na zahradě nebo třeba optimalizace Vaší stávající sítě!
0
+
Lidí se potýkalo s virem v posledním půl roce...

Mnohdy i důvěryhodná aplikace z nedůvěryhodného webu Vám může zavařit život. Nezanedbávejte riziko nakažení operačního systému!

... z nich používalo antivir